-
Open Sun May 17, 1:00 pm - 4:00 pm
$2,100,000 1,395 SQ FT
$1,505 SQ/FT4707 Borina Drive
A@ Brentwood - 18 - Cupertino, San Jose
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,395 sqft
- SAN JOSE
DOM5SFH -
Open Sun May 17, 2:00 pm - 4:00 pm
$1,750,000 1,821 SQ FT
$961 SQ/FT2470 43rd Avenue
A@ Taraval - 25143 - 2 - Outer Parkside, San Francisco
- 4 Bed
- 3 Bath
- 1 Park
- 1,821 sqft
- SAN FRANCISCO
DOM5SFH -
Open Sun May 17, 11:00 am - 2:00 pm
$829,000 1,368 SQ FT
$606 SQ/FT8240 Springdale Court
A@ Forest St. - 1 - Morgan Hill / Gilroy / San Martin, Gilroy
- 4 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,368 sqft
- GILROY
DOM5SFH -
Open Sun May 17, 1:00 pm - 4:00 pm
$724,998 1,800 SQ FT
$403 SQ/FT2140 Calistoga Drive
A@ Avenida Cesar Chavez - 182 - Hollister, Hollister
- 4 Bed
- 2 Bath
- 3 Park
- 1,800 sqft
- HOLLISTER
DOM5SFH -
Open Sun May 17, 1:30 pm - 4:30 pm
$2,888,000 2,658 SQ FT
$1,087 SQ/FT1355 Robsheal Drive
A@ Cherry - 10 - Willow Glen, San Jose
- 4 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 2 Park
- 2,658 sqft
- SAN JOSE
DOM5SFH -
Open Sun May 17, 2:00 pm - 5:00 pm
$1,390,000 1,512 SQ FT
$919 SQ/FT5220 Fell Avenue
A@ Chynoweth Ave - 12 - Blossom Valley, San Jose
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,512 sqft
- SAN JOSE
DOM5SFH -
Open Sun May 17, 1:30 pm - 4:30 pm
$3,480,000 2,036 SQ FT
$1,709 SQ/FT20805 Greenleaf Drive
A@ Beardon - 18 - Cupertino, Cupertino
- 3 Bed
- 2 Bath
- 1 Park
- 2,036 sqft
- CUPERTINO
DOM5SFH -
Open Sun May 17, 1:30 pm - 4:00 pm
$2,300,000 3,500 SQ FT
$657 SQ/FT516 Grace Way
A@ Hacienda - 39 - Scotts Valley, Scotts Valley
- 5 Bed
- 4 Bath
- 3 Park
- 3,500 sqft
- SCOTTS VALLEY
DOM5SFH -
Open Sun May 17, 2:00 pm - 4:00 pm
$998,000 1,360 SQ FT
$734 SQ/FT495 Ebken Street
A@ Fassler - 655 - Rockaway Beach, Pacifica
- 2 Bed
- 2 (1/1) Bath
- 4 Park
- 1,360 sqft
- Pacifica
DOM5SFH -
Open Sun May 17, 2:30 am - 4:30 pm
$3,488,000 3,653 SQ FT
$955 SQ/FT365 Pennsylvania Avenue
A@ Wissahickon Ave. - 16 - Los Gatos/Monte Sereno, Los Gatos
- 4 Bed
- 4 (3/1) Bath
- 0 Park
- 3,653 sqft
- LOS GATOS
DOM5SFH -
Open Sun May 17, 1:00 pm - 4:00 pm
$2,399,888 1,437 SQ FT
$1,670 SQ/FT204 Hardy Avenue
A@ W. Campbell, W. Latimer - 15 - Campbell, Campbell
- 3 Bed
- 2 Bath
- 3 Park
- 1,437 sqft
- CAMPBELL
DOM5SFH -
Open Sun May 17, 1:00 pm - 4:00 pm
$2,998,000 3,186 SQ FT
$941 SQ/FT1808 Mulberry Creek
A@ Sycamore Creek / Sage Creek - 13 - Almaden Valley, San Jose
- 5 Bed
- 4 Bath
- 2 Park
- 3,186 sqft
- SAN JOSE
DOM5SFH -
Open Sun May 17, 1:00 pm - 4:00 pm
$2,649,000 2,029 SQ FT
$1,306 SQ/FT4965 Bel Escou Drive
A@ Rosswood Drive - 14 - Cambrian, San Jose
- 4 Bed
- 3 Bath
- 2 Park
- 2,029 sqft
- SAN JOSE
DOM5SFH -
$495,000 716 SQ FT
$691 SQ/FT2250 Monroe Street, #280
A@ Los Padres Blvd - 8 - Santa Clara, Santa Clara
- 1 Bed
- 1 Bath
- 1 Park
- 716 sqft
- Santa Clara
DOM5CON -
$494,950 741 SQ FT
$668 SQ/FT2317 Virginia Avenue
A@ South 24th - Richmond
- 2 Bed
- 1 Bath
- 1 Park
- 741 sqft
- Richmond
DOM5SFH -
$509,900 1,014 SQ FT
$503 SQ/FT449 Cottonwood Street
A@ N Orchard Ave - 25088 - Vacaville 2, Vacaville
- 2 Bed
- 2 Bath
- 4 Park
- 1,014 sqft
- VACAVILLE
DOM5SFH -
$1,699,000 1,145 SQ FT
$1,484 SQ/FT2815 Ruth Court
A@ Kiely Blvd - 8 - Santa Clara, Santa Clara
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,145 sqft
- SANTA CLARA
DOM5SFH -
Open Sun May 17, 1:30 pm - 4:30 pm
$1,528,000 1,640 SQ FT
$932 SQ/FT629 Pilgrim Drive
A@ Harvestor - 398 - FC- Nbrhood#1 - Treasure Isle Etc., Foster City
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,640 sqft
- FOSTER CITY
DOM5SFH -
Open Sun May 17, 1:00 pm - 4:00 pm
$2,995,000 1,781 SQ FT
$1,682 SQ/FT3 East Road
A@ North - Ross
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,781 sqft
- Ross
DOM5SFR -
Open Sun May 17, 2:00 pm - 4:00 pm
$1,048,888 1,260 SQ FT
$832 SQ/FT656 Forest Lake Drive
A@ Foothill Drive - 661 - Westview, Pacifica
- 3 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 1 Park
- 1,260 sqft
- PACIFICA
DOM5SFH